با ما همراه باشید

مؤسسه دیجیتال سازان هوشمند فردا دارای مجوز فنی و حرفه ای به شماره 37981 در زمینه آموزش ارز دیجیتال، تحلیل بررسی جهانی، تحلیل تکنیکال و ... است. برای من، تحلیل و معامله در بازارهای مالی یک تفریح محسوب میشه و با وجود اینکه همیشه موفق شدم درآمد ریالی و دلاری خوبی از این بازارها داشته باشم، دوست داشتم این لذت رو با آدمهای بیشماری به اشتراک بگذارم و کمک کنم اونا هم وارد این بازارها بشن و براحتی کسب ثروت کنند. خیلی از دوستانم تجربیات تلخی از حضور در بازارهای مالی داشتند و من برای طراحی دورهای کاملا کاربردی، آسون و جامع از همه تجربیات و بازخوردها در طول سالهای فعالیتم استفاده کردم و دورههایی کاملا پولساز و در عین حال ساده طراحی کردم. هر علاقمندی که در بازارهای مالی داشته باشید، از بورس تهران تا ارزهای دیجیتال، از سرمایه گذاری در بورس جهانی مثل خرید سهام شرکت گوگل تا معامله جفت ارزها، و با هر دیدگاه سرمایه گذاری، از کوتاه مدت و روزانه تا بلند مدت و سهامی، همه و همه رو در بالاترین کیفیت به همراه نکات کلیدی و پولساز متعددی می تونید در دوره های من پیدا کنید.

با ما همراه باشید

ماهیت بازار های مالی آمیخته با ریسک می باشد و موفقیت در بازار های مالی صد در صد نیست و ریسک این بازار ها هرگز صفر نخواهد شد. برای رسیدن به بالاترین نرخ موفقیت و کمترین میزان ریسک یک آموزش جامع شامل تحلیل تکنیکال، مدیریت سرمایه و مدیریت احساسات الزامی است.

قدم اول

برای ورود به دنیای بازار های مالی کسب اطلاعات و دانش کافی درباره الفبای این حوزه و نیز آشنایی با این اکوسیستم ضروری می باشد. ما در دوره تحلیلگر شو رایگان نه تنها این اطلاعات را ارائه کردیم بلکه تحلیل تکنیکال را در سطح قابل قبولی آموزش داده ایم. به گواه بسیاری از دانشجویان ما اطلاعات این دوره در مقایسه با بسیاری از دوره های چند میلیونی بازار ارزشمند تر بوده و افراد زیادی موفق به کسب سود از آموزش های رایگان این دوره شده اند. این دوره پیش نیاز تمامی دوره های آکادمی مالی آرش بوده و تسلط به آن برای ورود به بازار های مالی الزامی می باشد.