برای عزیزانی که هیچ دانشی از بازارهای مالی ندارن، ما یک دوره آموزشی کاملا رایگان به نام دوره تحلیلگرشو طراحی کردیم که افراد فقط با تماشای این دوره قادر به کسب درامد از بورس میشن و به سایر بازارهای مالی هم تا حدودی آشنایی پیدا می کنن. این دوره پیشنیاز تمام دوره های ارائه شده در این وب سایت هستش.

دوره درامد دلاری روزانه از بیت کوین یک دوره کامل، آسون و کاربردی هستش که اصول معامله گری در بازار ارزهای دیجیتال رو کامل آموزش میده و شما میتونید با این دوره از تمام ظرفیت های این بازار استفاده کنید و درامد دلاری روزانه داشته باشید. این دوره گارانتی تامین هزینه دوره از طریق کسب سود داره!

بله ولی لازم هسش که این سوال رو تکمیل کنم، کار کردن بدون آموزش درست و کامل در بورس جهانی فوق العاده خطرناک هستش درصورتیکه با آموزش های ما میشه از این بازار پرخطر هم سود دلاری بدست آورد و از معامله کردن در بزرگترین و پرحجم ترین بازار دنیا لذت برد.

تحلیل تکنیکال روشی برای پیش بینی رفتار قیمت در آینده هسش که ابزارهای متنوعی رو در اختیار افراد برای استفاده قرار میده. به دلیل هوشمندی بازارهای مالی، برخی از این ابزارها با گذر زمان دیگه کارایی و عملکرد خوبی ندارند و برخی دیگه اتفاقا کاملا کاربردی هستند به همین دلیل در دوره های آموزشی ما فقط ابزاری آموزش داده میشن که همچنان کارامد و مفید هستند و میشه با کمک اونها کسب سود کرد. هر کدوم از این ابزارها روش خاصی برای استفاده دارند و باید تمرین و تمرین و تمرین مستمر داشته باشید تا بهشون مسلط بشید.

قطعا نه! ما به دانشجویان خودمون به معنای واقعی روش کسب سود رو یاد میدیم و بهترین و بزرگترین مدرک برای شما جهت ارائه به هر جایی، تاریخچه حساب معاملاتی شما هستش که می تونید در صورت لزوم ارائه بدید.